Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Şubat 2016, 19:09   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sulu vajina diye diye patronum sikti beni

Son zamanlarda anlamadığım bir şekilde azmıştım en ufak bir şey görsem bile tahrik oluyordum televizyonda sevişen bir çift görsem hemen tahrik olup amım sulanırdı resmen kudurmuş gibiydim bir gün iş yerinde çalışırken yine içimde seks arzusu kabarmıştı internet sitesin de karşıma penis büyütücü reklamı çıkınca yine fena olmuştum patron iş yerinde yoktu bende odasına girerek amımı okşamaya başlamıştım.

İş yerinde böyle bir şey yapmam çok yanlış olsa da kendime hakim olamamıştım amım zevkten sırılsıklam olmuştu sulu amımı okşayarak kendimi yatıştırmaya alıştığım sırada patron içeri girince sulu amımı görmüştü bunun üzerine kapıyı kilitleyerek pantolonunu çözmeye başladı direk yanıma gelerek sikini ağzıma dayadı ben zaten kudurmuş olduğum için sikini delice yalamaya başladım bu durum çok işime gelmişti patronum azgınlığımı alarak beni rahatlatacaktı bir süre sikini emdikten sonra hiç zaman kaybetmeden sulu amıma daldı içimde git gel yapmaya başladıkça müthiş bir zevk alıyor ve yatışıyordum çok iyi denk gelmişti amıma bir güzel pompalayan patronum hem kendini coşturuyor hemde beni rahatlatıyordu bir süre daha siktikten sonra içime boşalmıştı ben bundan tedirgin olsam da fazla önemsememiştim sağ olsun patronum bütün azgınlığımı almıştı.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla