Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mart 2016, 03:05   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Herşeye mutluluğum için katlandım

Herşeye mutluluğum için katlandım
Sizlerle erkek arkadaşımla yaşadığım ve bakireliğimi verdiğim o anları paylaşmak istedim erkek arkadaşımla beş aylık bir ilişkiden sonra aramızda bir rahatlama olmuş rahatlama ile de yavaş yavaş yavaş yakınlaşmalar başlamıştı ben daha önce hiç kimseyle birlikte olmamıştım erkek arkadaşımı da gerçekten sevdiğim için yakınlaşmalar sırasında kendimi geri çekerek bu güzel ilişkimizi bozmak istemiyordum.

Bunun doğrultusunda bir akşam erkek arkadaşım bana sokulmaya başlayınca kendimi geri çekmemiştim erkek arkadaşım bu sefer baya ileri gitmişti sırf aramız bozulmasın diyerek kendimi ona bırakmıştım beni yavaşça yatağa yatırdıktan sonra kıyafetlerimi çıkarmaya başlamıştı o an çok utansam da ona belli etmemiştim kıyafetlerimi çıkardıktan sonra önce memelerimi delice emdi daha sonrada amımı yalayarak beni kıvrandırmaya başladı en sonunda da penisini çıkararak amıma sürtmeye başladı ilk defa canlı canlı bir sik görüyordum bir süre amımın üzerinde oynadıktan sonra icime girmişti daha girer girmez mükemmel şeyle hissetmeye başlamıştım o gece inanılmaz zevkler yaşamıştım hele birde orgazm olunca kendimi hayatımda hissetmediğim kadar iyi hissetmiştim ama kızlıktan da olmuştum.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla