Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mart 2016, 14:23   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Manitamın güzel ablasıyla tanışmam

Daha 16 yaşındayken sevgilim olan kızla 28 yaşımızdayken evlenmeye karar verdik. Birbirimizi çok seviyorduk. Taş gibi kızdı ve daha iyisini asla bulamazdım. Ancak bir ablası vardı ki dünya güzeli mi desem ne desem bilemedim şimdi. Kendisi zaten modeldi. Daha o yaşlardayken bile kıskandırmak için sürekli ablasını kullanırdım. Ancak tanışmak nasip olmamıştı, sadece fotoğraflarda görürdüm. Masmavi gözlü, harika bir fiziğe sahip dünya tatlısı bir kızdı. Şuan 32 yaşında olduğu için kadında diyebiliriz.

Sonunda sevgilim beni ablasıyla tanıştıracaktı, çok heyecanlıydım. Yarın saat 17.00’da verdiği adreste olmam üzere telefonda görüşmüştük. Bende ablasının gözüne girebilmek için olabildiğince şekil giyinerek yola koyuldum. Saat tam 5 olduğunda ben kapının önündeydim. Elimde çiçeklerle kapısını çaldım. Kapıyı açtı ve “Vay! Meşhur damat sensin herhalde. Hoş geldin.” diyerek sarıldı ve öpüp içeri davet etti beni. Çok hoş karşılanmıştım, hoşuma da gitmişti. Sonra ben geldiğimi haber vermek için sevgilimi aradım ve o da bana “Ben sana zaten 19.00’da orada ol demiştim. Ve iş yerinde bir sıkıntı çıktı 21.00 gibi orada olacağım.” dedi. Sinirlenmiştim ve o sıra ablası içecek bir şeyler getirmişti. Ve kendini anlat diye bacağıma dokundu. Anlatırken o kafa dağınıklığıyla beyaz gömleğinden çıkan sütyen desenine kafam dalmıştı. Ve dekoltesi açık olunca da ablası göğüslerini kesiyorum zannetti. “Neye bakıyorsun sen!” diye bir tepkide bulundum. “Yanlış anladınız.” dedim. Ancak toparlayamadım çünkü daha beterini yapıyordum. Direk yapıştım dudaklarına iki itmeye çalıştı ama oldukça istekliydi. Sert bir şekilde gömleğinin düğmelerini kopartarak önün açtım. Eli sikimdeydi yiyişiyorduk. Dolgun göğüslerini sutyeninden çıkartarak dil atmaya geçtim. Çıkarttığı sesler hoşuma gidiyordu. Sikimi çıkarttım ve ayağa kalkarak suratına vurdum. Azgın bir gülümsemeye bürünmüştü. Verdim ağzına ve yavaş yavaş başlayarak taramalı tüfeğe bağladı. Direk yatağa uzattım, eteğini kaldırdım, donunu dizlerine kadar indirdim ve yavaş yavaş içeri doğru girmeye başladım. Dudaklarını ısırıyordu. Bu onun hoşuna gitmişti daha sonra seriye bağladım ve ev “güm güm” seslerinden geçilmiyordu. Deliler gibiydik. Harika olduğunu söyledim ve “Geliyor dur!” dedi. Ters çevirdim göt deliğini parmakladıktan sonra 10 dakika siktikten sonra parmaklarımla oracıkta boşalttım hatunu. Şuan kardeşiyle evliyim ve hala onunla yatak ilişkimiz devam etmekte.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla