Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Mart 2016, 20:54   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Toplu taşıma aracında elledim karıyı evindede siktim

Toplu taşıma aracında elledim karıyı evindede siktim

Selam ben Akif izmir de oturuyorum geçen ay başımdan geçen olayı anlatacağım,otobüste yolculuk yapıyoruz,ben bilerek hep kalabalık otobüslere binerim,sağda solda karı kız varsa kesişiriz diye,30 yaşlarında bir kadınla bir kaç defa göz göze geldik,çok hoş bir kadındı,altında ne var göremiyordum ama üzerinde kolsuz tişört vardı,daha sonra ben yavaş yavaş kadının olduğu yere doğru geçtim,kadının artık dibindeydim,kadında önümde arkası bana dönük demirden tutunuyordu,otobüs sallandıkça kadına sürtmeye başladım,artık sikimi kalkmaya başlamıştı bile ama kadının hiç sesi çıkmıyordu,kalçalarının arasına sikimi yerleştirmeye çalışıyordum daha rahat sürtsün diye ayağında siyah tayt vardı,daha sonra sol elime kalçalarına dokunmaya başladım,hafifce dokunuyordum birisi görecek diyede ödüm patlıyordu,telefonunu çıkardı,mesaj bölümüne bir durak sonra inelim dedi,otobüs durakta durunca insem mi inmesem mi diye düşününce ineyim dedim,kadınla merhabalaştık,adım Gamzeymiş,yüzüme bakarak bu yaptığın hiç doğru değil ayak üstü beni otobüste becerecektin dedi,gidip bir şeyler içelim dedim bende olur dedim yaşımı sordu 24 yaşındaydım ben,üniversite öğrencisiyim,korkmuyor musun birisi bağırır çağırır diye otobüste milleti taciz ediyorsun dedi,bende herkesi taciz etmiyorum gözlerimin içine bakıyordun dedim,kadın evliymiş bunu en son eve giderken söyledi,ama korkma kocam evde yok bu hafta içi de geleceği sanmıyorum dedi,kadının evi ortalama bir evdi,sen otur ben geliyordum dedi,üzerine tülden bir kıyafet geçirip gelmiş,çok güzel vücudu vardı yanıma oturdu pantolonumun fermuarını açtı,ve boxserin arasından çıkan sikimi ağzına alıp emmeye başladı,kadının kafasından bastırıp gırtlağına kadar yarağı sokmak istiyordum,ama hepsini alabilecek gibi değildi,odasına gitti ve oradan seks oyuncaklarını getirdi,onlara gerek yok dedim senin en büyük oyuncağın burada minyon tipli kadını kucağıma aldım ve ufak göğüslerini emmeye başladım,uçlarını ısırıp dilimle oynuyordum onlarla,kulak memelerini ağzıma alınca kendini tamamen bana bıraktı saçlarını elime dolayıp boynunu kulak memelerini deli gibi emiyordum,6 katta oturuyordu cam açıktı,kadını camın dibine götürdüm ve perdeden kafasını çıkardım,sadece kafası camdan dışarı çıkmıştı arkasına geçtim,ve yarağımı tükürükleyip kadının amcığına yerleştirdim ama daha ıslak değildi hemen diz üstü çöktüm ve güzel amını dillemeye başladım parmaklarımla amcığının dudaklarını ayırıp,deli gibi emiyordum,bacaklarını biraz daha ayırdım ve bu sefer göt deliğini yalamaya başladım mis gibi kokuyordu kadının her yeri,tekrardan ayağa kalktım ve yarağımı amcığına dayadım,ince belinden iki elime kavrayarak tek hamlede yüklendim artık kadınlığı benim emrimdey di,yavaş yavaş sokuyordum kalçalarını tokatlayıp sokağın başına bak diyordum belki kocan gelirse buradan ona el sallarsın sürtük,kadının kalçalarını tokatlaya tokatlaya kıpkırmızı yapmıştım,bir ara karşı apartmandan bir kadın ile konuşmaya başladı,komşusuymuş ben gamzeyi sikerken oda perdenin altında komşusuyla sohbet etmeye başladı,bu beni daha çok tahrik etmişti,amcığı da çıkıp bu sefer göt eliğinde sikecektim,sessiz sessiz yapma diyordu daha oradan kocam bile sikmedi,sus kaşar kocan seni iyi sikse sen şimdiş benim altımda mı olurdun,gamze karşı komşusuyla sohbet ederken götten yerleştirdim yarağı hafifçe bağırdı,komşusunu ne oldu kızım diye sorunca bir şey yok kıramp girdi dedi,halbuki 17 santimlik yarak girmişti görüne,gamzeyi daha sonra odasına aldım, o kadar açtım ki kadın yatağa sırt üstü uzanıp,kadını kucağıma aldım kucağımda hoplatmaya başladım,yarağımın tadını öyle bir almış ki ceylan gibi zıplıyordu kucağımda,daha fazla dayanamadım ve yarağını gamze nin ağzına sokup boşalmaya başladım,ağzını bastırıyordum sürtük bütün döllerimi yutsun diye.O günden sonra bir daha görüşmedik evli kadınlar ile işim olmaz.NOT:Arkadaşlar izmirde oturan varsa gamzenin numarasını verebilirim.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla